Praca Środa Śląska

OFERTA PRACY

MIEJSCE NA REKLAMĘ

Wonder Body, elektrostymulacja mięśni, EMS Wrocław | Bolesławiec

Najnowocześniejsza technologia modelująca ciało

WONDER BODY® to innowacyjna metoda, która za sprawą swojej efektywności zdobyła uznanie na całym świecie.
Odchudzanie, ujędrnianie oraz modelowanie to efekty, jakie można uzyskać właśnie dzięki WONDER BODY®.
Technologią wykorzystywaną w tym przypadku jest HIEMS, która jest połączeniem skupionej emisji pola elektromagnetycznego oraz selektywnej elektrostymulacji Myo.
Sesja trwająca 25 minut wytwarza aż 52 000 impulsów, które stymulują mięśnie, jak intensywny trening, co gwarantuje niezwykle wysoką skuteczność.

 

Komfort i bezpieczeństwo

WONDER BODY® jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale również nieinwazyjny, dzięki czemu bardzo bezpieczny.
W przypadku tego zabiegu w tkankach nie zachodzą żadne efekty termiczne.
Jako bezpośredni producent zadbaliśmy o to, aby spełniać najwyższe standardy i normy europejskie UNE-EN 60335-1: 2012 oraz UNE-EN 62233: 2009, EN 60335-1: 2012, EN 62233:2008, IEC
60335-1: 2010, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nasze urządzenia są przebadane, a ich skuteczność oraz bezpieczeństwo nie budzą żadnych wątpliwości.

 

Inteligentne programy zabiegów

Wybierając naszą ofertę, masz do dyspozycji opracowane przez nas programy, które pozwolą Twoim klientom na osiągnięcie zadowalających rezultatów.
Dzięki swojej wszechstronności WONDER BODY® pozwoli im uzyskać wymarzoną sylwetkę.
Spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie ciała, likwidacja cellulitu oraz wzmocnienie mięśni, to efekty, które dzięki naszym programom możesz zaoferować swoim klientom bez konieczności spędzania przez nich długich godzin na siłowni.
Dzięki zdalnemu sterowaniu oraz możliwościom, jakie dają nasze programy, intensywność zabiegu możesz dostosowywać indywidualnie, na podstawie wywiadu z klientem.

 

Wygodne, bezprzewodowe sterowanie tabletem

Centrum zarządzania programem WONDER BODY® mieści się w nowoczesnym i bardzo wygodnym tablecie, który umożliwi Ci bezprzewodowe sterowanie.
Urządzenie jest proste w użytku, mimo posiadania bardzo zaawansowanych możliwość, takich, jak dostosowywanie programów do oczekiwań klientów oraz monitorowanie ich stanu w trakcie trwania zabiegów. Tablet daje Ci możliwość zdalnej kontroli na każdym etapie realizacji usługi.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ Z NASZYM TRENEREM